O nás

Caira je česká značka na ručně šité spodní prádlo a také na oblečení a doplňky. Všechny naše produkty jsou z těch nejkvalitnějších materiálů, ušity na Moravě a s láskou zabaleny v Čechách. Jsme malý tým, který dělá svou práci s láskou a odhodláním vybudovat kvalitní českou značku na pevných základech, kam se budete rádi vracet pro padnoucí spodní prádlo a další naše kousky. 

 

Kdo za CAIROU stojí?

Malý tým lidí věří, že když budou pokračovat s prací poctivě a s láskou, že si splní své sny. Jsem energická a trochu temperamentnější holka z malého města, která se od roku 2019 snaží budovat malou českou značku na spodní prádlo CAIRA. V té době jsem nemohla sehnat prádlo, které by bylo pohodlné a hezké a tak jsem se pustila do vlastní výroby braletek (spodního prádla). Jenže najít ty správné lidi byl trochu oříšek. Věřím, že vše je, tak jak má být a na dobré věci a lidi si člověk musí počkat. Nyní už na CAIRU nejsem sama, ale mám skvělého parťáka Lukáše, který je opak mě - je klidný, rozvážný a dává značce ten správný směr. Skvěle se doplňujeme. Ale není to jen
o nás dvou. Máme malou rodinou šicí dílnu na Moravě, skvělou designérku a další úžasné lidi, kteří nám s CAIROU pomáhají. Jsme taková velká CAIRA rodina.

 

Děkujeme, že jste tu s námi a naší součástí

Klára, Lukáš a celý tým CAIRA

Pre-loader