Klára

Ahoj, já jsem Klára a stojím za vznikem této značky. Pro Cairu dělám téměř vše, co je potřeba. Běhám po schůzkách a komunikuji s našimi dodavateli. Vybírám materiál, vymýšlím pro Vás nové kolekce. Občas mám hlavu v oblacích a mám plnou hlavu nápadů a moc se vždy těším, že se s Vámi o ně podělím. Můj příběh:

Naděje, strach, odhodlání a hlavně velký sen vybudovat něco, co vám i nám bude dělat radost. Jsem holka z korporátu, která věří, že když člověk tvrdě pracuje a bojuje za svůj sen, tak má šanci uspět. Tahle věta vystihuje moje pocity a celý můj příběh. Je to dlouhý příběh, který začal před několika lety. 

Spodní prádlo je jako naše druhá kůže. Díky, které mu se cítíme sebevědoměji. Celý svůj život bojuju se sebevědomím jako téměř každá žena. 

Proto jsem chtěla vyrábět produkt, který bude pohodlný, krásný, sexy, a ukáže kus naší kůže. Chci ukázat, že v Caiře je kus mě a že nic není nemožné. Moje životní heslo je, že žijeme jenom jednou a mít své sny je to, co by nás v životě mělo posouvat dál. 

Caira je nejen odraz mě samotné, ale je to značka, která spojuje lidi. Díky ní jsem poznala spoustu zajímavých lidí někteří zůstali a někteří odešli. Ale každý z nich mě něco naučil. Caira mě naučila se NIKDY  nevzdávat a každou překážku brát jako výzvu. 

Mám proto i oblíbený citát: 
„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."
Arthur Charles Clarke
Pre-loader