Klára

Ahoj, já jsem Klára a stojím za vznikem této značky. Pro Cairu dělám téměř vše, co je potřeba. Hlavně se s Kájou skvěle doplňujeme já běhám po schůzkách a komunikuji s našimi dodavateli. Společně vybíráme materiál a vymýšlíme pro Vás kolekce. Občas mám hlavu v oblacích a mám plnou hlavu nápadů a moc se těším až se s Vámi o ně podělím. Můj příběh:

Naděje, strach, odhodlání, radost a hlavně velký sen vybudovat něco, co vám i nám bude dělat radost. Tahle věta vystihuje moje pocity a celý můj příběh. Je to dlouhý příběh, který začal před dvěma lety, kdy jsem byla v životě celá ztracená a plná touhy něco dokázat. Všude kolem sebe jsem se setkávala s lidmi, kteří dělají práci jen protože musí. Neměli v sobě ani trochu nadšení ze života a doprovázela je vyhořelost. A přesně tomu jsem se chtěla vyvarovat. Chci svůj život žít naplno a milovat to, co dělám!
S kamarádkou, se kterou jsme měly podobné vize, jsme se rozhodly začít s tvorbou a prodejem braletek. Bohužel jsme ani jedna neměla zkušenosti s podnikáním a tak jsme začaly budovat firmu od konce. Díky tomu jsme zjistily, že jsou naše představy odlišné a tak se postupně naše cesty rozešly. I za tu krátkou dobu jsme se setkaly s pozitivním ohlasem a já se ujistila, že tohle je to, co chci dělat. Poté co jsme ukončily spolupráci, já sama se rozhodla v tomto snu pokračovat i přesto, že neumím šít. Bylo to ode mě celkem bláhové a naivní, ale touha po tom něco dokázat byla tak silná, že jsem nedokázala přestat.
Během dvou let jsem díky braletkám potkala spoustu lidí a se spoustou lidí spolupracovala. Měla jsem i společníky, díky kterým jsem svoje vize posunula ještě dál a konečně našla cestu, kterou mám jít. V té době jsme hledali designerku a asi to byl osud, ale díky moji kamarádce jsem poznala Karolínu, která měla před lety stejný sen jako já.  A tak se naše cesty spojily. S Karolínou jsme navázaly spolupráci v květnu 2019 a od té doby pilně pracujeme na uskutečnění naší vize. Potkala nás hodně trnitá cesta, ale přesto tady sedím a píšu tento příběh. Za ty dva roky jsem se neustále setkávala s nedůvěrou mých blízkých a také se několikrát spálila a spletla v lidech. Ale i těmto lidem děkuji, za to, že mi dali možnost poučit se z chyb a dali mi větší sílu a motivaci ukázat všem, že to dokážu. Protože všechno se děje, se děje z nějakého důvodu. 
Pre-loader