Karolína

Ahoj, já jsem Kája a v této značce dělám tak nějak od všeho něco. Ale to hlavní, co vytvářím je to, bez čeho by tu nic nebylo a to je produkt. Navrhuji, modeluji střihy a všechno šiji. Dále sháním materiály, hodně počítám a udržuji značce nějaký ten řád. Caira pro mě moc znamená, a tak je pro mě samozřejmostí snažit se, aby vše bylo perfektní. Proto se snažím zapojit do všeho a vždy udělám to,co je třeba.


Můj příběh:

Je to několik let zpátky, co jsem začala přemýšlet o tom, co vlastně chci v životě dělat a jako studentka fashion designu, jsem věděla čemu se chci věnovat. A protože jsem narazila na problém, že vlastně nedokážu sehnat dobře padnoucí a zároveň pohodlnou podprsenku, nebylo tak těžké se zaměřit zrovna na to. Vždycky mě všeobecně lákalo šití prádla. Je to oděv, který je člověku nejblíže,  a proto by se v něm člověk měl cítit co nejlépe. Protože mi přišla fajn tato myšlenka, vytvořit něco krásného a člověku tak blízkého, netrvalo mi dlouho, než jsem to chtěla posunout. Jenže moc dlouho to nevydrželo. V tu chvíli to pro mě bylo moc velké sousto a čekalo mě ještě několik let školy, tak jsem tento malý sen odsunula stranou.
Takhle to vydrželo až do jara roku 2019, kdy jsem před sebou měla už jen poslední rok školy a otázka mé budoucnosti se začala čím dál tím víc jevit jako zásadní, ale přesto jsem byla ztracená a na svůj malý sen jsem tak nějak zapomněla. Když tu se mi zničehonic ozvala Klára, která mě úplnou náhodou našla přes kamarádku. Řekla mi o její vysněné značce a nabídla mi spolupráci a místo designerky braletek. Byla jsem nadšená a souhlasila, protože se mi vrátili moje vize z dřívějška. Moje pozice spolupráce se časem proměnila a s Klárou jsme pomalu zjistily, že máme totožnou vizi, toho jak má vše v budoucnu vypadat. Díky tomu jsme se společně ponořily do práce a přesto, že trvalo několik měsíců, než jsme našli tu správnou cestu a zastihlo nás i nějaké to úskalí, vydrželi jsme a nakonec se nám podařilo správný směr najít . Jsme naplno odhodlané tento společný sen naplňovat a posouvat dál a jsem hrozně ráda za svůj dávný spontánní nápad, který nás svedl dohromady a nyní dostal druhou šanci.
Pre-loader